• сб. юни 27th, 2026

BG Vip News

by Petar Angelov

Магда приела пандемията като възможност за рестарт на кариерата си

ByПетър Ангелов

апр. 2, 2021

Една от емблематичните изпълнителки на фирма „Пайнер“ и ефира на телевизия „Планета“ – Магда, безспорно разбуни духовете през последните дни.

Първо, тя представи дългоочаквания си Maahup в YouTube канала на музикалната компания „Hit Mix Music“, а не в този на фирма „Пайнер“. Това породи съмнения в меломаните дали певицата е напуснала най-голямата музикална компания, но за сега – всичко се пази в дълбока тайна.

Тук е момента да споменем, че Mashup-а на певицата се радва на топъл прием и висока гледаемост в YouTube. Нещо повече, още от премиерата си та чак до сега, видеото е в „Набиращи популярност“ видеа за България. Меломаните споделят че са много приятно изненадани от Магда и вече гледат на нея по друг начин.

В социалните си мрежи, Магда сподели че подготвя песен от хитмейкъра Оцко, с който певицата работи за първи път. В свое интервю за вестник „Телеграф“, Магда споделя че много залага на това парче и тепърва предстои да се заснеме видеоклип към него.

Новината за новият проект се приема много радушно от феновете на поп-фолка, които нямат търпение да чуят нещо ново от Магда. В интервюто си за вестник „Телеграф“, Магда споделя че е приела пандемията като възможност за рестарт на своята кариера. Тя дори допълва че има сериозен екип, който не я оставя да скучае и за миг. Междувременно, меломаните забелязват промяната в изпълнителката, която от ден на ден става все по-красива и представя проекти на все по-високо ниво.

Снимки: Теди Грозданов

By Петър Ангелов

За повече информация и контакт: https://allmylinks.com/petarangelovangelov